Organigrama - Tecnologías de la Información y las Comunicaciones
Organigrama
Direcció General de Tecnologies de la Informació i les Comunicacions
Il·lm. Sr. D. José Manuel García Duarte
- Subdirecció General de Coordinació i Gestió de les TIC - Enrique Valls Muñoz
- Servei de Coordinació de Projectes TIC i Qualitat - Belén Martorell Doblas
- Servei de Gestió Econòmic Pressupostària de les TIC - Pilar Canet Ferrández
- Servei d'Organització de les TIC - Miguel Ángel Gimeno Soriano
- Subdirecció General de Sistemes i Gestió del Lloc de Treball - Alfonso Jiménez Cantos
- Servei de Sistemes - Jaume Devesa Llinares
- Servei de Gestió del Lloc de Treball - Laura Casanova Fuset
- Subdirecció General de Modernització - Javier Balfagón Anadón
- Servei d'Innovació i Modernització - Javier Cárcel Hernáiz
- Servei de Components d'Administració Electrònica - María Sánchez Poveda
- Servei de Sistemes Corporatius - Carmen Ferrer Ripollés
- Subdirecció General de Telecomunicacions - Marta Monleón Alegre
- Servei de Comunicacions Corporatives - Cristina Navarro Pitarch
- Servei de Telefonia i Infraestructures Passives de Comunicacions - Fernando Redondo Caballero
- Servei de Telecomunicacions - Santiago Ferrís Gil
- Subdirecció General d'Informàtica Departamental - Vicent Descals Tormo
- Servei d'Informàtica per a Presidència i Transparència - Luís Arriarán Marín
- Servei d'Informàtica per a Igualtat i Serveis Socials - María José Morales Ferrández
- Servei d'Informàtica per a Economia Sostenible i Ocupació - Nazario Ferrándiz Mingot
- Servei d'Informàtica per a Agricultura i Medi Ambient - Maite Soret Medel
- Servei d'Informàtica per a Habitatge i Obres Públiques - José Manuel Catalá Montes
- Subdirecció General d'Informàtica per a Justícia i Hisenda - María José Ramis Gimeno
- Servei d'Informàtica per a Administració Pública i Interior - María José Martínez Lianes
- Servei d'Informàtica per a Administració de Justícia - Xema Alcamí Moneder
- Servei d'Informàtica en l'àmbit Econòmic Financer - Juliana Romero Sánchez
- Servei d'Informàtica en l'àmbit de Nòmines i Fons Europeus - Yolanda Martínez Granero
- Subdirecció General d'Informàtica per a Educació i Innovació - Rafael Gimeno Hernández
- Servei d'Informàtica per a la Gestió Educativa - Neus Grafiá Espinós
- Servei d'Informàtica per als Centres Educatius - Cayetano Candela Montes
- Servei d'Informàtica per a Innovació, Universitat, Cultura i Esport - Jacinto Navarro González
- Subdirecció General de Ciberseguretat - Carmen Serrano Durbá
- Servei de Ciberseguretat Corporativa - Mercedes Baroja Toquero
- Servei de Confiança Digital - Lourdes Herrero Gil
- Servei de Ciberseguretat Industrial - Adolfo Albaladejo Blázquez